Pročišťování domova.

Nejen pro ty, kteří se nechávají ovládnout strachem.

V pátek jsem si pustila zprávy o počasí, ale úvod byl co je ve zprávách a že bychom neměli chytat paniku a kdo tu paniku vytvořil ?????  samozřejmě, že média…..

Na zprávy se nedívám určitě už 30 let…. Protože to, co má ke mně přijít to přijde, ale bohužel když se chci přihlásit do mailu tak musím najet na stránky a nadpisy jsou všude o Koro…. Tyto zprávy nečtu, jenže nadpis zahlídnu a fakt mě to nebaví.

Jak se lidé nechávají ovlivnit médií, protože z ničeho jiného toto není – panika…… na druhou stranu je tady rok Kovové Krysy a ta je o hodně informacích a z těch info si máme vybírat a hlavně nepanikařit….

Pojďme dál – Matka Země si vždy udělá čistku, když je to nutné – jakýmkoliv způsobem a bohužel my lidé jsme ji často nápomocní! Svým leckdy nezodpovědným jednáním, svoji neúctou k ní (samozřejmě, že ne všichni), ale lidí, kteří nemají úctu k přírodě, sobě samým je stále hodně.

Malý příklad – myši a jedy, myslíte si, že se zahubí jen ty myši? Co ta zvířata, která je mají jako potravu, a samozřejmě půda:  Narodí se na půdě, která je popráškovaná různými jedy, kvalitní zdravá plodina????? Těžko že?! (pak nastupují energetičtí čističi – o tom někdy příště)

Hodně důležité jsou TVOJE OSOBNÍ MYŠLENKY, protože když přijmeš strach za svůj tak cokoliv negativního k tobě přijde (od nemoci k vykradačům), i když budeš někde sám/sama v lese v jeskyni na samotě a s nikým se nebudeš setkávat – jde to vůbec v dnešní propojené době?!

Jak se zbavit strachu, hlavně uklidnit svou rozbouřenou mysl i na to jsou skvělé meditace – dostanou Tě jinam právě k sobě. Zklidní dech, uvolní tělo, aby nebylo v křečích, a to potřebujeme všichni.

Přímou meditaci od uvolnění strachu nemám – ale je tady meditace Slunečnice, která může být nápomocná, nebo meditace Vody – ta je výborná pro očistu těla.

Nepodporuj svůj strach z dalšího šíření negativních zpráv.

Setkávej se s lidmi, se kterými je ti dobře.

Uvolňující je také jóga.

Prostě vnímej krásu tohoto světa – tím, že budeš vděčná/ý, tím posiluješ tuto nádhernou planetu.

Poděkuj sama /sám sobě, že zde můžeš trávit čas.

Omluv se, za chyby, které děláš vůči planetě a zároveň popros o odpuštění.

Ano je to Ho´opono pono – pro mě je to nejúžasnější soubor slov, která pročišťují tělo, mozek, vnitřní mysl.

Takže opět vše záleží na nás samotných, jak se k informacím postavíme.

Zda se začneme třást a přijmeme strach, nebo si řekneme ANO JE ZDE TATO SITUACE, CO SE MÁ STÁT SE STANE a už to v sobě nebudeme podporovat a živit……

Vím, že osobně nezachráním celý svět, ale věřím, že Matka Země si i s touto situací poradí.

Pročišťuji svůj dům téměř pravidelně – protože se mi líbí vůně, kterou nasaje:)

První foto jsou různé vykuřovadla – jsou perfektní.

Druhé foto je lékařská šalvěj – používám na vykuřování i tuto bylinku. Další skvělá bylinka je  bílá šalvěj. Ovzduší pročistí obě. Pročistí jak prostor, tak naše myšlenky. Pročistí hlavně větší část vzdušných bakterií – některé zdroje uvádějí 94%.

Po obou vykuřovadlech si pořádně vyvětrej. Ta vůně tam chvílí zůstává.  Prostor zůstává pročištěn dle našich myšlenek apod. 

Tady jednám dle své intuice, jak to cítím, jak vnímám energie kolem sebe – většinou 1x měsíčně vyčoudím celý byt. Když potřebuji jen sebe zklidnit tak vykuřovadlo používám jen v jedné místnosti u počítače i pro případ aby se odfiltroval energetický smog.

Vyzkoušej a napiš své zážitky:

Děkuji za přečtení.

Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, je to soubor meditací v knížečce. Čakrový náhrdelník je zde >>. Meditace pro Berany Beran je zde >>. Meditace pro Raky Rak je zde >> . Meditace Jsem skvělá řidička Meditace je zde>> Meditace se slunečním andělem je zde:>> , Meditace pro znamení Lva :Meditace je zde>> Meditace pro Býka je zde:zde:>> Meditace pro Vodnáře : je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.