Můj příběh

Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody.

Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat.

Dnes se po fyzické, ale hlavně psychické stránce cítím skvěle. Moje energie, se kterou denně pracuji, mi dává pocit štěstí,

Hned po revoluci jsem přešla přes první oheň a začala pracovat se svou myslí, denně jsem meditovala a nastavovala si den po dni ….

Ale pak přišlo pro mě období temna 2005 - 2013, kdy jsem hodila vše za hlavu a tím jsem sama sebe dostala do hodně nepříjemných situací.

Převrátila jsem auto, přišlo stěhování, pak jsme se rozhodli s manželem, že se opět přestěhujeme, ale na mě padly další negativní myšlenky, co vše budu muset vyřídit a zařídit a prostě uvnitř sebe se mi NIC nechtělo řešit.

Prostě jsem skončila s celkem velkou ztrátou železa a bílkovin na pár dní v nemocnici – tam jsem si uvědomila, že jsem dětem slíbila Prahu.

Prahu jsem zvládla, ale stejně unavená jsem se opět ocitla v nemocnici a tam jsem si řekla DOST ŠPATNÝM MYŠLENKÁM. 

Našla jsem si kurzy s astroložkou. Aiša pracovala hodně s meditacemi, které mě opět vrátily k příjemnému šťastnému stavu uvnitř sebe… 

A začala jsem se opět soustředit na to, jak se cítím a co můžu udělat, abych se cítila ještě lépe.  Miluji kamínky, kyvadlo, no nejvíce kvalitní energie pro mé tělo mi dodávají meditace

Také ke  mně „přišly“ knížky (tento slovní obrat Vám vysvětlím, v některém dalším článku), kde mě začalo „docvakávat“, proč se mi určité věci dějí a také proč mě přepadává pocit štěstí jen tak když jdu po ulici, nebo když se podívám do zahrady, když řídím auto. Pocity štěstí zažívám častěji, a také se více usmívám.

Stejné zažívání pocitů radostí a vděčností přeji i Vám.