MOTTO

Této rubrice teď budu šéfovat já 🙂 Mé jméno je Dexter Forest Daemon CZ. Jednoduše Dexík 🙂

Já jsem ještě takové šílené kotě, (*9.3.2018), a jsem stále akční. Někdy zlobím a vymýšlím, mám rád granulky a dobrůtky hlavně ty, co voní po rybině. A jsem NÁDHERNÝ. Tak to jsem JÁ.

Umíš naslouchat?

Viki měl připravit do dějepisu příběh. Než ho odeslal paní učitelce, tak já jsem byl první posluchač: Příběh má název – FIKTIVNÍ SVĚT

Fiktivní svět 

Dulburus město sedmi království. V minulosti prosperovalo hlavně mírumilovným jednáním s planetami a svými cukrovými sady, které se táhly přes celý kontinent planety Morag.

Planeta Morag byla střed civilizace a hlavně jednání jeho vůdce bylo zcela prospěšné planetě a lidem. Na planetě také chovali vzácný druh mravence cukrovinkového, který pomáhal opylovat plody cukrových stromu, jehož plody se používali v lékařství anebo se zpracovávali jako sladkosti v obchodech.

Planeta Morag byla před třemi stoletími napadena neznámou rasou, která svrhla vůdce planety a odnesla planetě plody cukrového sadu neznámo kam, ale známo proč!

Jak bylo řečeno, z cukrového stromu jdou vyrábět medicíny nebo sladkosti. Bylo, ale známo, že když se plod cukrového stromu vystaví nebezpečnému gama záření, vznikne z něho nebezpečné palivo, které se teď pašuje na jakékoliv planety, kde se prodává jako čisté palivo do lodí, které pak za nedlouho explodují.

A tak planeta Morag vymýšlí už tři století sledovač cukrového stromu k tomu, aby zabránili pašování zkaženého paliva a vysledování svých stromu k tomu, aby planety Morag získala svou nádhernou duhovou barvu a prosperitu jako tomu bylo dříve.  

Umíš odpočívat?

Páníčci budou malovat, takže v obýváku přibyla postel pro hosty….  A já konečně můžu lenošit ve velkém:). 

Jak jsi na tom TY? Umíš odpočívat a chviličku si zalenošit?

2) Nebo naopak lenošíš 24 hodin denně?

3) Nebo 24 hodin denně makáš a neznáš odpočinek

Za 2 a 3 - to asi nebude moc v pořádku!!!!

 

A na FB jde vidět, že také pomáhám vyklízet a posunovat skříň 🙂 a opět po práci odpočinek …..

Icarus Baccaracoon "Čokoláda" -  mainský mývalí kocour

5.7.2008 - 16.4.2018 4 hod. ráno

Moje slova majitelky: Děkuji Icarkovi  - nádhernému společníkovi, někdy trošičku zlobíkovi :), ale také skvělému léčiteli za jeho čas strávený s námi!

Teď mu přeji LÁSKU a PŘÍJEMNÉ PLUTÍ VESMÍREM.

Jako úžasného společníka, ho máme uchovaného v našich srdíčkách.

Již vás zdravím z jiného prostoru

Protože jen někteří z nás ví, kdy odejdou ze svého těla – tak si svůj život užívají. Většina však neví a nejhorší na tom je, že si to ani nechtějí připustit, že své tělo můžou opustit navždy.

Záměrně píšu tělo – naše energie tady zůstávají, akorát jsou někde jinde 🙂 - a až přijde čas tak se zhmotní.

Proto moje poslední rada zní: UŽÍVEJ SI KAŽDÝ DEN

Každý den si udělej RADOST, každý den se přitul k někomu, každý den se POCHVAL 🙂