Hematit a křišťál

upoutávka k Čakrovému náhrdelníku.

Když jsem uviděla foto od Stáni z pláže z Islandu – hned mě napadla myšlenka vytvořit na tu úžasnou fotku meditaci.

U mě fotku s černou pláži a na ni pohozené krystaly ledu, neuvidíš. Na Islandu jsem nebyla, ale uslyšíš meditaci na téma dvou drahokamů, které se můžou vzájemně propojit a dokonale Tě nabít a pročistit:).

Černá pláž jako hematit a na ní ledové kousky – ty vypadaly jako křišťály a ač tam nejsou naleziště, přesto si to můžeš představit. (Hematit – naleziště jsou v Česku, na Slovensku, ve Švédsku a jinde. Křišťál neboli křemen – naleziště jsou v Alpách, v Brazílii, na Uralu a jinde)

Hematit a křišťál na Čakrovém náhrdelníku nenajdeš – tam jsou barvy duhy. A černá se mezi barvy nepočítá :). Ale můžeš si stáhnout tuto meditaci, abys zjistil – zjistila, co můžeš od mých meditací očekávat.

(Stažení Tě nezavazuje k nákupu meditací Čakrový náhrdelník).

Hematit – těžký uzemňující kámen. V surovém stavu vypadá jako mozek. Zpracovaný je lesklý. Je to kámen ochranář. Mají ho rádi matematici a technici – pomáhá jim.

Pokud hodně cestuješ mimo své tělo, je vhodné si hematit dát k nohám – vrátí Tě zpět do Tvého těla.

Křišťál – řecky „crystallos“ = led. Bezbarvý až mléčně bílý.

Sám ochraňuje všechny barvy duhy. Další kámen ochranář.  Důležitý pro 6 a 3 čakru. Křišťál nebo křemen si dej do auta je to spořič energie.

Oba kamínky mají samozřejmě daleko více vlastností, některé se právě dozvíš v meditaci Hematit a Křišťál.

Děkuji Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, je to soubor meditací v knížečce. Čakrový náhrdelník je zde >>. Meditace pro Berany Beran je zde >>. Meditace pro Raky Rak je zde >> . Meditace Jsem skvělá řidička Meditace je zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • 4 body jak si na meditaci vytvořit příjemný návyk

    Chcete se naučit meditovat? Tak si darujte sami sobě 5 minut, pro poslech meditace a poté vyzařujte ze sebe sluníčko :) V knížce najdete příklady jak začít meditovat a proč vůbec začít. + 3 meditace ke stažení. Pro mě byla důležitá hned první meditace.

  • Uvidíme se na facebooku
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky