Denní výzva na kartičce

Přidáš se v říjnu opět startuji takovou malou měsíční výzvu :)

Protože to co vysíláme, se k nám vrací – tak si pojďme trošku hrát :)

Nepřestávej věřit svému životu – jsi zde pro to, aby sis ho krásně prožil/prožila – vím, že mi zde můžeš namítnou …. zima ceny a jiné řešení věci, které se nám snaží „škodíci“ vnutit, přesto ty zůstaň ve své síle, zkus zachovat neutrální postoj (neutrální postoj – toto mi moc nejde a stále se učím) a klidně si řekni – já to chci jinak a MÁM to jinak!

Prostě si tvoř svou budoucnost, co chceš žít ty.

Proto opět dávám na FB denní kartičky s podporující větou.

a o čem tentokrát budou? Koukni zde:

A kde to všechno najdeš? Začínáme 1.10.2022 FB – barevné meditace

a ještě malé připomenutí :)

Chceš se uvnitřnit a poznat techniky, které Ti v mnoha věcech pomohou, tak i pro tebe je připraven před pokračovákem ještě základní seminář  1.10.2022 -2.10.2022 a pak hned pokračovák listopad – 12.-13.11 – takže bys aspoň tak dlouho nečekal/a. Pokračovák bude i s přechodem přes oheň.

Zvu Tě i na tuto akci k Daně.

Měj krásné dny Dáša

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, je to soubor meditací v knížečce. Čakrový náhrdelník je zde >>. Meditace pro Berany Beran je zde >>. Meditace pro Raky Rak je zde >> . Meditace Jsem skvělá řidička Meditace je zde>> Meditace se slunečním andělem je zde:>> , Meditace pro znamení Lva :Meditace je zde>> Meditace pro Býka je zde:zde:>> Meditace pro Vodnáře : je zde:>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.