1 část Vesmírný řád říká: „co vysílám, to přitahuji.“ 2. část A platí to i opačně „co přijímám, to vyzařuji.“, aneb jak je vše propojeno

2.část)

Hned ráno po probuzení, pokud mě napadají pouze negativní myšlenky, co si myslíte že se stane? Hmm asi ten den bude také takový negativní, protože když se mračím na ostatní no, ani oni se nebudou na mě usmívat!  Prostě si hned ráno nastavujeme zrcadlo. A jak chcete Vy, aby vypadal Váš den?!

Takže já každé ráno začínám den meditací a myšlenkami co mě čeká a maluji si, jak vše krásně dopadne.

Malé rady: cvičte úsměv i před zrcadlem, pochvalte sami sebe, jak skvělé vypadáte!  Sami uvidíte jak tyto vlastně malilinké věci, které děláte pro sebe, jak působí na lidi kolem vás….

Můžete mi o tom pak napsat…. Pro mě jsou meditace vždy takový bonus, jak pro mě, tak pro moje tělo.

Vždy jsem  věřila, že zde na světě nejsem poprvé. Říkám si, co mám sama na sobě zlepšit, abych v tom dalším životě, to  měla zase o něco jednodušší a byla spokojenější:).

Vím, že nepřijdu opět do tohoto těla, ale naše duše žije dál a pokud ZDE tady a teď vytvářím kolem sebe příjemnou atmosféru věřím, že se mi vše vrátí a postoupím do dalšího levlu  – ale milého. Takže nechci vytvářet příčiny, (no někdy to dá velkou práci a ani mě se vše k mé plné spokojenosti nepovede), které budou mít následky v budoucnu.

Pak se naše duše, resp. naše srdce, ptá  – PROČ SE MI TOTO DĚJE? Jsem prostě ENERGIE  a ta nezaniká, mění se ale podoba…..

 

Dáša Mnichová
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a učím jak a proč meditovat. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou online meditací Čakrový náhrdelník, je to soubor meditací v knížečce. Čakrový náhrdelník je zde >>. Meditace pro Berany Beran je zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • 4 body jak si na meditaci vytvořit příjemný návyk

    Darujte si sami sobě 5 minut - pak jen vyzařujte ze sebe sluníčko :) Lehký návod jak docílit pohody.

  • Uvidíme se na facebooku
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky